Referencie

Podľa dátumu vzniku bolo najstarším podujatím, ktoré agentúra MMI organizovala LODENICA – festival country a folkovej hudby, v Cempe Lodenica v Piešťanoch. Zameranie na country hudbu sa odzrkadlilo aj v ďalšom podujatí TRUCK COUNTRY – stretnutie tuckerov spojené so súťažami, na letisku v Piešťanoch. Nakoľko sme zistili, že máme k motoristickému športu blízko, prirodzene sa podujatie premenovalo na TRUCK ARÉNA a presťahovalo do Campu Lodenica. K atraktívnym podujatiam sa pridal AUTOSLIDE preteky áut na plochej dráhe v Žarnovici. Ako posledné k našim motoristickým podujatiam sa pridali dva ročníku rallycrossu pod názvom XRACE, z ktorého sa vyvinul súčasný rallycross na Slovakia Ringu.

V spolupráci s Automotoklubom a mestom Žarnovica sme spoluorganizovali podujatie GRAND PRIX plochá dráha – speedway, v Castrol aréne v Žarnovici. K zaujímavým podujatiam patrila aj CENA SLOVENSKA – preteky áut na okruhu, ktoré sa v spolupráci s AutoSportTeam PRESSKAM pripravovalo na letisku v Piešťanoch.

K motoristickým podujatiam patrili aj atraktívne SUPERBIKE v Brne – world championship, kde sme pripravovali kompletnú mediálnu kampaň pre SR. Pre Agrokomplex Nitra sme organizovali TRUCK SHOW - prehliadku špeciálne upravených, airbrushových, či tuningových truckov, ktorá sa odohrávala počas výstavy Autosalón - Autoshow v pavilóne M4.

COUNTRY LODENICA

Country Lodenica

TRUCK COUNTRY

Truck Country

TRUCK ARENA

Truck Arena

AUTO SLIDE ŽARNOVICA

Auto Slide Žarnovica

TRUCK SHOW

Truck Show

MS SUPERBIKE Brno

MS SUPERBIKE Brno, mediálna kampaň SR

XRACE

XRace
Facebook Agentúra MMI © 2017